• 0 Items - 0,00
    • Brak produktów w koszu

Najczęstsze pytania (FAQ)

Najczęstsze pytania
FAQ

Tak, zapraszamy do naszej księgarni w Krakowie ul. Kopernika 26. Księgarnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00.

Tak, po odbiór zapraszamy do naszej księgarni w Krakowie (ul. Kopernika 26). Wystarczy zaznaczyć taką opcję podczas składania zamówienia.

Klient ma prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia, że towar jest niepełnowartościowy, uszkodzony podczas transportu lub niezgodny z towarem zawartym w zamówieniu. Więcej informacji w zakładce Regulamin – Reklamacje.

Tak. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.

Na stronie logowania w sekcji „Nie pamiętam hasła” należy wpisać swój adres e-mail i kliknąć przycisk „Wyślij nowe hasło” – w tym momencie na twoją skrzynkę pocztową zostanie wysłane przypomnienie z hasłem.

Kod rabatowy należy wpisać w ramce pod wybranym asortymentem (Koszyk na zakupy) i kliknąć „Zastosuj”, żeby zadziałał.

Tak, istnieje taka możliwość. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni sposób dostawy (Wyślij jako prezent) i wskażesz rodzaj papieru do opakowania. My zapakujemy i wyślemy pod wskazany adres.

Tak, istnieje taka możliwość, jednak mogą zostać doliczone dodatkowe koszty przesyłki.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. Koszty te zależą od wybranego przez Klienta sposobu nadania przesyłki pocztowej.

Tak. Fakturę z odroczonym terminem płatności (7 lub 14 dni) oferujemy dla: firm, instytucji publicznych, bibliotek oraz szkół. Aby otrzymać taką fakturę należy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Masz na to 14 dni od daty odebrania zamówionego towaru.

W przypadku zwrotu towaru (odstąpienia od umowy) Wydawnictwo WAM niezwłocznie odda ci pieniądze za zamówienie.