• 0 Items - 0,00
    • Brak produktów w koszu

Audiobooki

Obok książek w formie papierowej i e-booków, coraz popularniejsze stają się audiobooki. Mogą być one towarzyszami zarówno wieczornego relaksu, tak jak tradycyjna książka, jak i jazdy samochodem, gotowania czy sprzątania. I za to właśnie doceniają je czytelnicy-słuchacze. Nie mogło więc ich zabraknąć również u nas, w Mando. Wśród dostępnych tutaj audiobooków znajdziesz m.in. literaturę faktu, piękną, dziecięcą oraz poradniki. Zaczytaj i zasłuchaj się w nich już dziś!

Wciągające audiobooki – dla dzieci i literatura piękna

Audiobooki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród rodziców małych dzieci. Z jednej strony z powodzeniem mogą odciągnąć maluchy od szklanego ekranu, z drugiej – pozwalają opiekunom na chwilę wytchnienia. Świetnie sprawdzają się też przy zasypianiu. W naszej księgarni internetowej w dziale z audiobookami dziecięcymi możesz kupić bestsellerowe dzieło pt. Sen Alicji, czyli jak działa mózg autorstwa Marii Mazurek, Jerzego Vetulaniego i Marcina Wierzchowskiego. Z działu z literaturą piękną polecamy za to takie wciągające audiobooki, jak Kocia kawiarnia Anny Solyom, Bibliotekarka z Paryża Janet Skeslien Charles (bestseller „New York Timesa”) czy Kim Jiyoung. Urodzona w 1982 autorstwa Koreanki Cho Nam-Joo.

Najlepsze audiobooki – literatura faktu i poradniki

Wśród audiobooków dostępnych w Mando znaleźć można także sporo książek należących do literatury faktu. Kupisz tu zarówno dobre biografie, autobiografie i wspomnienia, jak i reportaże z najwyższej półki. Polecane audiobooki z tego działu to np. wywiad-rzeka Damiana Jankowskiego z Dawidem Ogrodnikiem pt. Koniec gry, biografia Jana Kobuszewskiego Kobusz pióra Hanny Faryny-Paszkiewicz czy też Umysł przestępcy. Tajniki profilowania psychologicznego autorstwa Jana Gołębiewskiego, najbardziej znanego profilera kryminalnego w Polsce. Niesamowitą skarbnicą wiedzy oraz praktycznych, a zarazem skutecznych wskazówek, są różnego rodzaju poradniki, które również możesz kupić w wersji audio. Zachęcamy do zapoznania się m.in. z takimi audiobookami, jak Mądra bliskość Agnieszki Kozak, Męska depresja. Jak rozbić pancerz Krzysztofa Krajewskiego-Siudy i Szymona Żyśki czy Nawyki zamiast cudów Anny Mochnaczewskiej.

Podsumowując, jeśli interesują Cię najlepsze audiobooki, kupisz je w Mando!