• 0 Items - 0,00
    • Brak produktów w koszu

Kryminał

Popularne kryminały to powieści, których fabuła oparta jest na motywie zbrodni i toczonym po jej popełnieniu śledztwie. Za najlepsze książki kryminalne uznawane są oczywiście te, w których do końca nie wiadomo, kto zabił. Gwarantujemy, że w ofercie Mando znajdziesz tylko dobre kryminały, od których nie oderwiesz się do ostatniej strony.

Szantażystka

47,90

Ania pracuje w Warszawie w internetowym serwisie plotkarskim. Podczas robienia zdjęć na gali dla sportowców przypadkiem podsłuchuje rozmowę znanej aktorki z tajemniczą kobietą. Obie wydają się zdenerwowane. Ich wspólnej znajomej przydarzyło się coś złego.

Morderstwo w zimowy dzień

46,90

Kiedy w zimny styczniowy dzień Flora wybiera się na spacer po molo, nie spodziewa się, że we wzburzonych wodach zauważy ciało młodej kobiety. Jest zszokowana, gdy odkrywa, że ofiarą jest ktoś, kogo zna. Przekonana, że w okolicy doszło do morderstwa, prosi Jacka Carringtona, pisarza kryminałów, aby pomógł jej odkryć prawdę. Tylko razem mają szansę zdemaskować zbrodniarza.

Morderstwo w księgarni

45,90

Poznaj Florę Steele – przebojową właścicielkę księgarni, rowerzystkę, marzycielkę po uszy zakochaną w książkach! Pewnego ranka Flora otwiera swoją księgarnię i wśród regałów znajduje ciało młodego mężczyzny. Jak został zabity? Kim jest? I co teraz będzie z jej ukochanym miejscem? Zdeterminowana, prosi o pomoc przystojnego Jacka Carringtona – autora kryminałów, samotnika i jej stałego klienta.

Miasteczko Twin Falls

46,90

W spokojnym i sennym miasteczku brutalnie pobito i utopiono nastolatkę. Potworna zbrodnia zmieniła wszystko. Od tego dnia minęło ponad dwadzieścia lat. Każdy doskonale pamięta, co wtedy robił. Wszyscy mają alibi dla siebie i bliskich. Nikt nie chce ponownie przechodzić przez piekło tamtej nocy. Kiedy młoda, dociekliwa podcasterka kryminalna rozgrzebuje sprawę, wracają stare demony.

Darknet

39,90

Kiedy komisarz hamburskiej policji kryminalnej Daniel Buchholz otrzymuje wezwanie do opuszczonej fabryki, nie spodziewa się, że na miejscu zastanie okaleczone zwłoki i nową koleżankę – Ninę Salomon. Policjantka posiada nieomylny instynkt, dzięki któremu razem z pracowitym partnerem odkrywa świat zbrodni w najmroczniejszym zaułku Internetu. Właśnie tam toczy się gra, w której nagrodą jest śmierć.

NIEznajomi

39,90

Wyobraź sobie: w twoim salonie stoi mężczyzna. Twierdzi, że jest twoim narzeczonym. Nie znasz go. I nic w twoim domu nie świadczy o tym, że mówi prawdę. Paraliżuje cię strach. Wyobraź sobie: wracasz do domu, a twoja narzeczona cię nie poznaje. Bierze cię za włamywacza. Robisz wszystko, by się opamiętała. Ona jednak uważa, że oszalałeś. Co jest prawdą? Komu uwierzysz?

Dobre książki kryminały, które wciągają na długie godziny

Pomysłowo napisana książka kryminalna, w której nie brak zaskakujących zwrotów akcji, potrafi dostarczyć czytelnikowi sporo rozrywki i emocji. Oczywiście nie są to jedyne zalety, które posiada dobry kryminał. Książka ta może przyczynić się również do poprawy umiejętności logicznego myślenia. W końcu czytelnik podczas lektury czuje się jak prawa ręka próbującego rozwikłać zagadkę bohatera i sam próbuje dociec, która z postaci jest mordercą. Niezależnie od tego, czy interesują Cię fajne kryminały z nutką komedii, czy też mroczniejsze powieści, w naszej ofercie na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli chodzi o top książek kryminalnych Mando, możemy polecić choćby powieści Merryn Allingham czy też mroczny kryminał do czytania pt. Kod 93, którego autorem jest Olivier Norek.