• 0 Items - 0,00
    • Brak produktów w koszu

Thriller

Najlepsze thrillery, książki po polsku zwane dreszczowcami, to powieści, w których pełno napięcia, niepewności i tajemniczości. Wśród najbardziej wciągających książek wyróżnić można m.in. takie podgatunki, jak thriller kryminalny, polityczny, medyczny czy thriller psychologiczny. Książka taka potrafi wywołać naprawdę silne emocje. A już na pewno zrobią to książki thrillery od Mando!

Miasteczko Twin Falls

46,90

W spokojnym i sennym miasteczku brutalnie pobito i utopiono nastolatkę. Potworna zbrodnia zmieniła wszystko. Od tego dnia minęło ponad dwadzieścia lat. Każdy doskonale pamięta, co wtedy robił. Wszyscy mają alibi dla siebie i bliskich. Nikt nie chce ponownie przechodzić przez piekło tamtej nocy. Kiedy młoda, dociekliwa podcasterka kryminalna rozgrzebuje sprawę, wracają stare demony.

Morderstwo w księgarni

45,90

Poznaj Florę Steele – przebojową właścicielkę księgarni, rowerzystkę, marzycielkę po uszy zakochaną w książkach! Pewnego ranka Flora otwiera swoją księgarnię i wśród regałów znajduje ciało młodego mężczyzny. Jak został zabity? Kim jest? I co teraz będzie z jej ukochanym miejscem? Zdeterminowana, prosi o pomoc przystojnego Jacka Carringtona – autora kryminałów, samotnika i jej stałego klienta.

Morderstwo w zimowy dzień

46,90

Kiedy w zimny styczniowy dzień Flora wybiera się na spacer po molo, nie spodziewa się, że we wzburzonych wodach zauważy ciało młodej kobiety. Jest zszokowana, gdy odkrywa, że ofiarą jest ktoś, kogo zna. Przekonana, że w okolicy doszło do morderstwa, prosi Jacka Carringtona, pisarza kryminałów, aby pomógł jej odkryć prawdę. Tylko razem mają szansę zdemaskować zbrodniarza.

NIEznajomi

39,90

Wyobraź sobie: w twoim salonie stoi mężczyzna. Twierdzi, że jest twoim narzeczonym. Nie znasz go. I nic w twoim domu nie świadczy o tym, że mówi prawdę. Paraliżuje cię strach. Wyobraź sobie: wracasz do domu, a twoja narzeczona cię nie poznaje. Bierze cię za włamywacza. Robisz wszystko, by się opamiętała. Ona jednak uważa, że oszalałeś. Co jest prawdą? Komu uwierzysz?

Sekret pacjentki

33,00

Lily Bradley ma idealne życie. Wspaniały mąż, dom nad morzem, własny gabinet psychologiczny. Każdy chciałby być na jej miejscu. Aż do tamtej nocy. Zmasakrowane ciało kobiety zostaje znalezione pod klifami. Zagadkowa śmierć sprawia, że tajemnice Lily i jej pacjentów przestają być bezpieczne. To niejedyna rzecz, która spędza jej sen z powiek. Od pewnego czasu dostaje niepokojące wiadomości.

Tajemnica lekarki

49,90

Gdy ogłaszam godzinę śmierci, mój głos jest spokojny. Moi koledzy stoją wokół mnie w ciszy, patrzą na mnie zdezorientowani, zaniepokojeni. Nigdy nie straciłam pacjenta, aż do dzisiaj. Moje dłonie drżą w rękawiczkach. Zsuwam się po zimnych kafelkach, serce wali mi w piersi. Nigdy nie nienawidziłam pacjenta, aż do dzisiaj. Ale jaki miałam wybór, gdy go rozpoznałam?

W sprzedaży od 10 kwietnia 2024

Zagraniczne i polskie thrillery. Książki, które wywołają dreszcz emocji

Najlepsza książka thriller potrafi po mistrzowsku dawkować czytelnikowi napięcie. W ten sposób będzie on miał nieodparte wrażenie, że zagrożenie, z którym mierzy się bohater, wręcz wymyka się z kart powieści i czai się tuż za rogiem. Takie były właśnie thrillery wszechczasów, spośród których wiele zostało przeniesionych na ekrany kin. I takie są dreszczowce, które wydaje nasze wydawnictwo. Nieważne, czy chodzi o książki thrillery psychologiczne, medyczne czy kryminalne, po ich wieczornej lekturze na pewno kilka razy sprawdzisz, czy drzwi Twojego mieszkania są zamknięte na cztery spusty. Nie wiesz, po jaką książkę sięgnąć? Z naszej oferty polecamy np. dobry thriller psychologiczny pt. Nieznajomi autorstwa duetu pisarskiego Ursula Poznanski & Arno Strobel czy też mroczny thriller medyczny pióra Loreth Anne White pt. Sekret pacjentki.