• 0 Items - 0,00
    • Brak produktów w koszu

Autor

Marta Malinowska jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku pedagogika. Pracuje z dziećmi, a swoje wykształcenie w tym kierunku wciąż poszerza. Uwielbia ciszę, spokój i… słodycze. W wolnych chwilach pisze książki, do których inspiracje czerpie z otaczającego ją świata. Swoje literackie umiejętności wykorzystuje również w pracy zawodowej. Zdarza się jej napisać scenariusz do przedszkolnego przedstawienia czy tematyczne wiersze. Weekendy najchętniej spędza wylegując się z książką, bo czytanie to jej największy nałóg. Mieszka we Wrocławiu z mężem i synkiem.

Marta Malinowska

Marta Malinowska jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku pedagogika. Pracuje z dziećmi, a swoje wykształcenie w tym kierunku wciąż poszerza. Uwielbia ciszę, spokój i... słodycze. W wolnych chwilach pisze książki, do których inspiracje czerpie z otaczającego ją świata. Swoje literackie umiejętności wykorzystuje również w pracy zawodowej. Zdarza się jej napisać scenariusz do przedszkolnego przedstawienia czy tematyczne wiersze. Weekendy najchętniej spędza wylegując się z książką, bo czytanie to jej największy nałóg. Mieszka we Wrocławiu z mężem i synkiem.

Książki autora

Original price was: 44,90 zł.Current price is: 31,43 zł.

Patrycja przenosi się na południe Polski. Okazyjnie kupuje stary dom, a wraz z nim tragiczną historię. Pewnej nocy słyszy kroki, a w komodzie znajduje zakurzony pamiętnik poprzedniej właścicielki. Wydarzenia sprzed lat wracają do niej ze zdwojoną siłą. Teraz musi walczyć nie tylko z własnymi wspomnieniami, ale i z fatum ciążącym nad tym miejscem.