• 0 Items - 0,00
    • Brak produktów w koszu

Autor

Autorka powieści historycznych, bestsellerów New York Timesa i USA Today. Pochodzi z południowej Kalifornii, uczęszczała na Uniwersytet w Bostonie. Napisała cztery tomy Cesarzowej Rzymu, dwie książki poświęcone Rodzinie Borgiów, a także osadzone w XX wieku „The Huntress” i „Sieć Alice’. Jej dzieła są tłumaczone na wiele języków. Obecnie Kate mieszka w San Diego z mężem i dwoma psami.

Kate Quinn

Autorka powieści historycznych, bestsellerów New York Timesa i USA Today. Pochodzi z południowej Kalifornii, uczęszczała na Uniwersytet w Bostonie. Napisała cztery tomy Cesarzowej Rzymu, dwie książki poświęcone Rodzinie Borgiów, a także osadzone w XX wieku "The Huntress" i "Sieć Alice'. Jej dzieła są tłumaczone na wiele języków. Obecnie Kate mieszka w San Diego z mężem i dwoma psami.

Książki autora

52,90

W zasypanym śniegiem Kijowie Mila Pawliczenko samotnie wychowuje syna. Marzy o pracy w bibliotece i spokojnym życiu. Jej plany przerywa wybuch wojny. Mila zaciąga się do armii. Ze spokojnej dziewczyny przeobraża się w śmiertelnie niebezpieczną łowczynię nazistów. Pierwsze celne strzały, niezliczeni wrogowie, sroga zima i… rosnąca sława. W krótkim czasie kobieta staje się bohaterką narodową.

124,90

Kate Quinn opowiada o kobietach, które w wojennej zawierusze nie tracą odwagi, nadziei i miłości. W trzytomowym pakiecie m.in. oparta na faktach historia „królowej szpiegów”, książka o genialnych kryptolożkach, które wpłynęły na losy świata oraz wyjątkowa opowieść o sile kobiecej przyjaźni, trudnej miłości i nadzwyczajnej odwadze.

49,90

Wielka Brytania żyje ślubem stulecia, o którym Osla Kendall chciałaby w ogóle nie myśleć. Wszystko dlatego, że jej dawny narzeczony za kilka dni zostanie mężem księżniczki Elżbiety. Niespodziewanie Osla dostaje zaszyfrowaną wiadomość z zakładu psychiatrycznego. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o genialnych kryptolożkach, które wpłynęły na losy świata.

46,90

Nina Markova zawsze marzyła o lataniu. Kiedy naziści atakują Związek Radziecki, ryzykuje wszystko, aby dołączyć do Nocnych Wiedźm – legendarnego pułku bombowców składającego się wyłącznie z kobiet. Podczas jednej z akcji ląduje za linią wroga nieopodal jeziora Rusałka pod Poznaniem. Tam spotyka kobietę znaną jako Łowczyni… Tylko szalona odwaga i przebiegłość utrzymają Ninę przy życiu.