• 0 Items - 0,00
    • Brak produktów w koszu

Poradniki

Audiobooki – poradniki

Chcesz zadbać o zdrowie fizyczne lub psychiczne? Szukasz własnej życiowej drogi? A może pragniesz podnieść swoją pewność siebie? Pomogą Ci w tym wartościowe poradniki do słuchania! Mając w swojej domowej biblioteczce audiobooki poradnikowe, o swój samorozwój możesz zatroszczyć się w drodze do pracy, przy wykonywaniu domowych obowiązków czy podczas wieczornego relaksu. Wśród zgromadzonych w Mando poradników w wersji audio znajdziesz wiele inspirujących pozycji, które pozytywnie wpłyną na Twoją codzienność!

Poradniki audiobooki, które inspirują do działania

Poradniki, także te w postaci audiobooków, to doskonałe źródła wiedzy z różnych dziedzin życia. Wiele z nich może też stanowić wsparcie w trudnym procesie pracy nad sobą. Tak jest np. z poradnikami audiobookami przeznaczonymi dla DDA, czyli Dorosłych Dzieci Alkoholików. W naszej ofercie posiadamy bardzo wartościowe publikacje z tej kategorii autorstwa Joanny Szczerbaty, psycholożki i terapeutki uzależnień: Rodzice DDA i Jestem DDA. Notatki z terapii. Warto zwrócić też uwagę na audiobook poradnikowy pt. Męska depresja. Jak rozbić pancerz Krzysztofa Krajewskiego-Siudy, cenionego psychiatry i psychoterapeuty oraz Szymona Żyśki, dziennikarza, który cierpiał na depresję. To rzetelny poradnik nie tylko dla mężczyzn walczących z tą chorobą, ale i dla ich najbliższych. W budowaniu pewności siebie pracującym kobietom może pomóc za to audiobook pt. Pewna ty. Jak być skuteczną w pracy i nie zwariować Magdaleny Kieferling. Odpowiedzi na to pytanie autorka szuka w inspirujących rozmowach m.in. z Beatą Tadlą, Mają Salamon, Magdaleną Różczką czy Iwoną Guzowską.

Dobre audiobooki poradniki – tylko w Mando!

Jakie jeszcze poradniki audio możemy polecić? Dla wielu osób niezwykle wartościowym będzie na pewno audiobook Moniki Wasilewskiej i Moniki Szubrycht pt. Jak być szczęśliwym dorosłym bez szczęśliwego dzieciństwa. Wyjątkowo ciekawą pozycją jest też poradnik autorstwa Tiago Forte, eksperta w dziedzinie osobistej produktywności, pt. Zbuduj swój drugi mózg.

Jak już napisaliśmy wcześniej, poradniki w postaci audiobooków to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na tradycyjne czytanie. W Mando znajdziesz tylko te najlepsze. Zapraszamy!