• 0 Items - 0,00
    • Brak produktów w koszu

Mądra bliskość

44,90

Ta książka jest zaproszeniem do bycia ze sobą i dla siebie. To opowieść o łagodności i wyrozumiałości, o zgodzie na błędy, o dawaniu sobie bezpiecznej przestrzeni. Bo nie dostaniemy troski od innych, jeśli najpierw sami jej sobie nie podarujemy.

Sztuka słuchania

29,90

Czy jesteś dobrym słuchaczem? Czy naprawdę wiesz, o czym mówią ludzie wokół ciebie? Żony i mężowie, dzieci i rodzice, pracownicy i szefowie twierdzą, że nie są słuchani. Pewnie mają rację, a w dodatku sami nie potrafią tego robić. Ten przewodnik zaprowadzi cię do wzajemnego zrozu­mienia, łagodzenia konfliktów, wprowadzania dobrych zmian, by doświadczać lepszych relacji.

Książki o związkach Mando

Poradniki i książki o związkach to literatura, która ma za zadanie stanowić skuteczne wsparcie w budowaniu zdrowych relacji z bliskimi. Są to zarówno poradniki małżeńskie, jak i książki o rodzinie czy książki o relacjach jako takich. Bo tak naprawdę każda dłuższa relacja społeczna z drugim człowiekiem przyjmuje postać związku, czy to prywatnego i rodzinnego, czy zawodowego. I w każdym z tych przypadków dochodzi do szeregu różnego rodzaju sytuacji, z którymi musimy sobie radzić w odpowiedni sposób.

Książki poradniki o związkach, czyli jak budować zdrowe relacje

Książki o związkach to przede wszystkim wiedza z zakresu prawidłowego budowania relacji z innymi ludźmi. Niezależnie od ich rodzaju, wszystkie relacje z drugim człowiekiem czy grupą ludzi wymagają umiejętnej komunikacji, empatii i asertywności. Wszystko to zdaje się proste, jednak tylko z pozoru.

Nie bez przyczyny poradniki o związkach cieszą się tak dużym zainteresowaniem, tworzenie zdrowych relacji z innymi jest bowiem prawdziwą sztuką, którą można jednak przy odrobinie wysiłku opanować. Życie staje się wtedy o wiele prostsze zarówno dla nas samych, jak i dla tych, którzy stanowią jego część. Czytając książki o związkach, poznajemy zasady dotyczące partnerstwa i szacunku, zarówno do drugiego człowieka, którym w zależności od tematyki danego poradnika może być członek naszej rodziny – mąż, żona, matka, ojciec czy dziecko – lub przyjaciel, czy współpracownik, jak i do samego siebie.

Poradniki małżeńskie i książki o rodzinie

Rodzina to podstawowa komórka społeczna, tym samym jej zdrowie to tak naprawdę zdrowie całego społeczeństwa. Niestety obserwujemy przez ostatnie dekady jej degradację, skutkującą bardzo często rozpadem rodzin i więzi rodzinnych. Poradniki małżeńskie i książki o rodzinie to kompendium wiedzy dla tych, którzy chcą zadbać o swój związek i o szczęście swojej rodziny. Są to zarówno poradniki małżeńskie, które skupiają się na tworzeniu zdrowych i partnerskich związków, jak i książki o relacjach z dziećmi, które stanowią wsparcie zarówno w budowaniu prawidłowych relacji rodzic-dziecko, jak i w procesie wychowawczym.

Książki o relacjach – tworzenie zdrowych związków z innymi

Związki z innymi tworzymy w domu, pracy oraz w otoczeniu przyjaciół. Pomimo tego, że różnią się one nieco od siebie swoją charakterystyką oraz intensywnością, to zasady, jakie odpowiadają za ich zdrowe kształtowanie, są bardzo podobne. Poradniki i książki o związkach dostępne w ofercie Mando mają za zadanie stanowić skuteczny przewodnik po meandrach relacji międzyludzkich, które nie muszą być toksyczne i obciążające, a dające wszystkim odpowiednią przestrzeń, wsparcie, spokój, radość i spełnienie.